E čekal dvojzápas venku a po domluvě proti prvnímu kolu obměněná sestava – Ivo Kolman, Pavel Režný, Roman Šlechta a Štěpán Kalenský. Dopoledne se hrálo v v tělocvičně TJ Bernartice, odpoledne v Žacléři.

TJ Bernartice – DTJ Hradec Králové E 10:3

body: Šlechta 1, Kolman 2, Kalenský 0, Režný 0

zápis ve STISu

Komentář Romana Šlechty: Čtyřhry jsme zkusili Ivo s Romanem a Pavel se Štěpánem. Bohužel obě skončily 3:1 pro domácí. Pak Roman a Ivo srovnali na 2:2, když Romanovi domácí hráč zakázal chodit po každém míčku vlhčit klouzající boty na parketách, což Romana na chvíli rozhodilo. Následoval blok „pětiseťáků“, kde jsme bohužel tahali za kratší konec. Domácí odskočili na 9:2 , jediný Ivo přidal další bod a to bylo na zkorigování stavu málo a tak jsme odjížděli s porážkou 3:10.

Baník Žacléř – DTJ Hradec Králové E 6:10

body: Kolman 4, Šlechta 3, Kalenský 1, Režný 1 + čtyřhra

Komentář Romana Šlechty: V poledne jsme v Žacléři nejprve nalezli hernu, zjistili že vedle v Národním domě mají jen pivo a volební místnost, ale poslali nás k Medvědovi. V restauraci Medvěd jsme měli nejen výborný oběd, ale také dost času rozmyslet strategii na odpolední zápas. Domácí nás přivítali v malé, ale hezké herně s kvalitní podlahou a tak jsme se těšili na lepší podmínky a snad i náš zlepšený výkon. Tentokrát čtyřhry hrál Ivo s Pavlem a Roman se Štěpánem. Obě měly zajímavý průběh, v první měli hosté několik mečbolů, nakonec smolně porážka 2:3, naopak ve druhém v pátém setu vedli domácí již 6:2, ale podařilo se otočit a byla z toho výhra 3:2. Nebyly to poslední „pětiseťáky“, celkem jich bylo v tomto utkání devět, ale oproti dopoledni jsme alespoň čtyři vyhráli. Další zajímavostí bylo, že proti nám nastoupili hned tři leváci. Roman si s Albrechtovou zavzpomínal v prvním setu na dobu, kdy se hrálo do 21, Štěpán s Ilnerem vyzkoušel, zda jeho pálka umí létat, Ivo výborným výkonem položil čtyřku a když Pavel se Štěpánem přidali body, tak jsme po téměř třech hodinách slavili naše první vítězství v KP2.