B tým mužů

Sezóna začala. B tým mužů hrál venku a v nově složené skupině C ho čekají v této sezóně většinou neznámí soupeři z Moravy. V prvních dvou kolech jsme ale nejeli daleko.

TJ Sokol Borová-Korouhev – DTJ Hradec Králové B 4:10

Lučan 3/3, Tesolin 3/3, Ramírez 2/3, Jakubský 2/3
zápis na STISu

Sestava Ramírez, Jakubský, Lučan a Tesolin mířila v sobotu do Borové. S místním Sokolem jsme prohráli obě čtyřhry. Z 0:2 jsme ale po první sérii dvouher otočili na 4:2. Soupeře jsme už do vedení nepustili a v závěru navýšili svůj náskok. Zajímavostí bylo střídání mladšího žáka Škaldy, který ve třetí a čtvrté sérii porazil Ramíreze a Jakubského.

TJ Jiskra Holice – DTJ Hradec Králové B 9:9

Lučan 1/2 + čtyřhra (střídání: Tesolin 0/2), Bohdanecký 2/4, Ramírez 3/4 + čtyřhra, Jakubský 2/4
zápis na STISu

Holice hráli vloni 2. ligu. A zejména Jelínek s Mádlem budou ve 3. lize patřit určitě ke špičce. Naši oproti sobotě vystřídali Tesolina Bohdaneckým, ale první jmenovaný byl připraven na střídání. Až do 12. kola nebyl ve skóre větší rozdíl než 1 bod. V té chvíli šli naši do trháku. Ten udrželi až do stavu 9:7. Domácí však zvládli závěr lépe a v poslední chvíli zachránili remízu.

Nejlepším hráčem našich byl o uplynulém víkendu Francisco Ramírez, který získal 5 bodů ve dvouhrách a vyhrál se svým parťákem Martinem Lučanem 1 čtyřhru.