B tým mužů

První domácí utkání čekala na náš třetiligový kádr tento víkend. Po vítězství a remíze v prvním dvoukole jsme měli chuť po bodech.

DTJ Hradec Králové B – MK Řeznovice 10:6

Merta 4/4, Ramírez 3/4, Bohdanecký 1/2, Pozník 0/3 + obě čtyřhry
zápis z utkání na STISu

Hosté z Moravy dorazili v sestavě Horák, Musil, Pečinka a Bíla. V úvodu dokázali naši vyhrát obě čtyřhry, což se ukázalo pro následující průběh jako velmi důležité. Náš bodový náskok z úvodu dokázal soupeř srovnat jen dvakrát. A to když v 8. sérii dotáhl na 4:4 a později na 5:5. Pak už jsme si díky stoprocentnímu Mertovi a skvěle hrajícímu Ramírezovi drželi náskok dvou a více bodů až do konce. Zajímavostmi utkání jsou dvě žluté karty na kontě soupeře, fakt že hned 12 ze 16 duelů skončily 3:0 nebo 0:3 a kanár kterého nadělil Ramírez Pečinkovi.

DTJ Hradec Králové B – SK Slatina

Lučan 3/3, Ramírez 2/3, Tesolin 2/3, Pozník 2/3 + čtyřhra Lučan a Ramírez
zápis z utkání na STISu

V neděli nastoupil místo Merty Lučan a místo Bohdaneckého Tesolin. Hostéhráli ve složení Traxler, Jeřábek, Kuča a Vaculík. Tentokrát jsme vyhráli jen jeden debl. O to lépe se nám ale dařilo v singlech. Když Pozník zakončil kanárem utkání s Jeřábkem, vedli jsme už 6:2. Bezchybný výkon podal Lučan. Vyhrál úplně všechno. Vítězný bod získal Tesolin, který pečetil na konečných 10:4. Oproti sobotě rozhodčí Šlechta „žlutil“ ještě trochu víc. V neděli udělil hned 3 karty.

V tabulce jsme po 3 vítězstvích a 1 remíze na 3. místě. Za 14 hrajeme venku. Jedeme do Brna a Tišnova.