Nezařazené

Již delší dobu můžete v rámci našich komunikačních kanálů (web, sociální sítě, plakáty, …) sledovat barevnou změnu. A to konrétně do zelené a modré barvy. Proč právě ty? Někdo by si mohl myslet, že jsou to barvy stolního tenisu. A bude mít také pravdu. Například stoly nebo ohrádky v hernách stolního tenisu mají právě modrou nebo zelenou barvu. Kromě toho však chceme touto barevnou kombinací také moderně propagovat naše město Hradec Králové, které se dlouhodobě a pečlivě stará o podporu sportu. Zejména pak mládežnického sportu.

zleva: vlajka Hradce Králové, tradiční znak, moderní logo

Právě naše město má totiž vedle tradičního a slavnostního pojetí vlajky (3 pruhy: bílá, žlutá a červená) a znaku (lev s korunkou v červeném poli držící žluté G) také moderní logo. To obsahuje zelené a modré barvy, které symbolizují soutok řek (Labe a Orlice) a zeleň v jeho okolí.

V nových dresech jste již v závěru sezóny mohli na turnajích vídat naše žáky, kteří testovali první dodávku. Od začátku sezóny 2020/21 uvidíte zelená a modrá trička na všech našich hráčích. Nastupovat v nich budou jak borci z A týmu v 1. lize, tak B tým ve 3. lize i mančafty v krajských soutěžích. A samozřejmě i naše mládež.

Původně jsme uvažovali zachovat tradiční Hradecké červeno-žluté řešení. Pak ale přišla myšlenka korespondovat barevně s novým logem města a k našemu překvapení měla napříč oddílem velký ohlas.

Na zadní část pod límeček jsme každopádně umístili žluto-čeveno-bílou vlaječku Hradce Králové. Tím chceme zachovat malý odkaz na tradiční barvy. Nové dresy jsme měli možnost už vidět i na našem žákovském turnaji – DTJ CUPu 2020. A našim klukům to v nich opravdu slušelo. Věřím, že se nejen díky novým dresům a barvám bude našemu klubu v nadcházející sezóně dařit.

řekl David Pozník, který se stará o klubový marketing