fotoreportážKlubové akceLukáš Foff na Hradeckých sportovních hrách 2020

Náš klub se letos poprvé zúčastnil jednoho ze sportovních vrcholů léta v Hradci Králové. Hradecké sportovní hry navštíví každý rok v centru města na náplavce tisíce mladých sportovců a také sportovních fandů. DTJ Hradec Králové prezentoval hru stolní tenis na jednom ze stanovišť dětského dne.

Ideální sport pro vaše dítě? Co takhle stolní tenis?

A kluci i holky si mohli zahrát pingpong s těmi nejlepšími! Jak správně držet pálku nebo nejdéle udržet míček na stole jim radila naše prvoligová jednička Lukáš Foff. Společně s ním byl návštěvníkům akce k dispozici Jakub Merta, který je také člen prvoligového mužstva a zároveň trenérem mládeže. Na stanovišti jste mohli potkat také druhého trenéra Martina Skákala. O plnění sportovního úkolu v rámci dětského dne a také informace k nadcházejícímu náboru mládeže v našem klubu stolního tenisu, byl na Hradeckých sportovních hrách zájem.

Ze zájmu dětí i jejich rodičů o náš sport máme velkou radost. Z bezprostředních reakcí je jasné, že stolní tenis je oblíbená hra, kterou si každý někdy zkusil nebo chce zkusit. My jsme v sobotu dali řadě dětí první možnost.

Jakub Merta, trenér mládeže DTJ Hradec Králové

Podívejte se na fotoreportáž z Hradeckých sportovních her 2020 od Jany Malečkové: