Mládež

Naše kampaň www.nabormladeze.cz , která probíhala již od léta, zaujala desítky dětí a jejich rodičů. Výsledkem jsou tři desítky nových členů našeho oddílu, nových stolních tenistů a tenistek.

Tiskárna DUKASE pro nás vyrobila plakáty a letáky

Ofsetová tiskárna se specializuje na Časopisy, knihy, Desky, šanony, Firemní tiskoviny, Hotelové tiskoviny, Kalendáře, Katalogy, brožury, Mapy, Novoročenky, pohlednice, Obaly, krabičky, Papírové modely, Personalizované tiskoviny, Plakáty, letáky, prospekty, Reklamní předměty, Samolepky, etikety, Stírací losy, startovní čísla, Tiskopisy nebo formuláře. Tiskárna DUKASE sídlí v Hradci Králové v ulici Kladská 1178. Web má na adrese www.dukase.cz .

Propagační podnik Hradec Králové nám realizoval bannery a magnety na auta

Do služeb našeho partnera patří například Autoplachty-transparenty-cedule, Grafické služby DTP, Malby na fasády, Malonákladový tisk, Polepy auto-moto, Pracovní oděvy, Reklamní předměty a tašky, Samolepící etikety, Světelné a plastické písmo, Tiskoviny, Velkoformátový tisk nebo Odstraňování polepů. Propagační podnik síldí v Hradci Králové na adrese Zemědělská 880 a adresa webových stránek je www.pphk.eu .