A tým mužů

V minulé sezóně měl A-tým v první lize značné problémy a nebýt předčasně skončené soutěže z důvodu pandemie, mělo by obrovské problémy zachránit prvoligovou příslušnost. Kádr však doznal značných změn, přišly hned tři posily, které doplnily Lukáše Foffa a celý klub doufá, že letošní výsledky budou mnohem lepší.

První zkouška čeká na „áčko“ v sobotu 19. a v neděli 20. září. Nejprve se utká s tradičním rivalem z Chocně, se kterým se velmi dobře zná. Lukáš Foff i Jakub Merta za tento klub v minulosti dokonce v několika zápasech působili a na druhé straně Vojtěch Štrof, Ondřej Čopián a Dominik Bělohlávek hráli za Hradec. Tento premiérový duel bude hned na start velmi důležitý, protože se dá očekávat, že oba celky budou působit na podobných pozicích.

Předpokládaná sestava Chocně: Vojtěch Štrof, Libor Liška, Dominik Bělohlávek, Jan Dostál.

V neděli přijede herny DTJ ještě o něco těžší kalibr. HB Ostrov v loňské nedohrané sezóně okupoval první příčku a vysloužil si tak postup do Extraligy. Vzhledem k tomu, že mohutně posílil, posunuly se jeho soupisky a v 1. lize tak mohou neskočit opravdu velká esa. Dle informací se v Hradci představí juniorský reprezentant Radek Skála, současný trenér A-týmu HB Ostrov, bývalý reprezentant a několikanásobný mistr České republiky Bohumil Vožický a dvě mladé pušky Ondřej Květon a Jakub Slapnička, které letos už zapsaly své první výhry v Extralize.

„Bude to tuhý boj a my budeme velmi rádi, když nás přijdete podpořit. V sobotu začínáme v 15:00 a v neděli v 10:00,“ vzkazuje divákům Lukáš Foff.