fotoreportážKlubové akce

V sobotu 27. června 2020 jsme uspořádali tradiční zakončení letošní netradiční (koronavirem pokrácené a nedohrané) sezóny stolního tenisu. V našem krásném areálu DTJ Hradec Králové na soutoku řek Labe a Orlice jsme tentokrát opustili naši pingpongovou hernu a obsadili tenisové a nohejbalové kurty. Na programu byl turnaj losovaných dvojic.

Los vytvořil zajímavé týmy, které slibovaly atraktivní klání. Hodně silně vypadala dvojice Jakub Merta – Miloš Šlapák. Jediná trojice turnaje Fracisco Sanchéz, Martin Lučan a Pavel Píše poutala pozornost zkušeností. Filip Jakubský s Martinem Skákalem měli skvělé tenisové předpoklady. Nová posila A týmu Petr Šilhán hrál s Romanem Šlechtou. Riki Tesolin měl vedle sebe tradičního parťáka z B týmu mužů Davida Pozníka. Honza Klemperer startoval vedle dravého mládí – Jakuba Bohdaneckého.

I když se turnaj kvůli večerní silné bouřce a následnému dešti nakonec nedohrál, velký náskok si v jeho závěru vypracoval pár Antonín Pugzík a Martin Koblížek. Symbolicky jsme tak v předčasně ukončené sezóně nedohráli ani míčový dvojboj.

Za organizaci a skvělé pohoštění patří velký dík Martinovi Skákalovi.

Podívejte se na fotoreportáž ze zakončení sezóny 2020

(fotografie pořídila Jana Malečková):